Про "хмарний" Office.

Генеральний директор корпорації Microsoft Стів Балмер на прес-конференції в Нью-Йорку представив интернет-версію офісного пакета Office 365. Про це пише TechCrunch.
По количества доступних в мережі програм потрапили текстовий редактор Word, Excel для роботи з електронними таблицями, PowerPoint для створення презентацій, корпоративні поштовий сервер та інтернет-месенджер, а також сервіс для проведення відеконференції.
Для вас предлагается автошкола киев цены с высокопрофессиональными специалистами. Подробности на сайте http://avtoland.com.ua.
«Хмарний» офіс працюватиме в 40 країнах, у тому числі і в Росії. Вартість використання пакета протягом 1-го місяця становитиме від 2 по 27 доларів (залежно від обраних додатків). Office 365 стане прямим соперником Google Apps, які інтернет-гігант продає из-за ціною 50 доларів на рік.
Зі слів Балмера, судьба у бета-тестуванні Office 365 з жовтня 2010 року брали 200 тисяч користувачів, при цьому 70% з их були представниками невеликих компаній. Башка Mirosoft підкреслив, що офіс в «хмарі» допоможе маленькому бізнесу позбутися внутрішніх серверів, помітно скоротити витрати на IT і спілкуватися із клієнтами відеозв’язком.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>